• +48 510747257
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekuperacja Sokołów Podlaski

Rekuperacja i wentylacja Siedlce

Rekuperacja Sokołów Podlaski to rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się zawsze świeżym powietrzem w domu, bez konieczności uchylania okien. W odróżnieniu od tradycyjnego, grawitacyjnego ciągu przez kominy, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Sokołów Podlaski, umożliwia kontrolowanie ruchu powietrza. Dzięki temu z Twojego domu odprowadzane jest tylko zużyte powietrze, co nie wychładza pomieszczeń, a jednocześnie pozwala zachować świeżość i odpowiednią wilgotność.

Rekuperacja Sokołów Podlaski – rozwiązanie dla każdego

Odpowiednia wentylacja Sokołów Podlaski zapewni Ci wymianę powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu temperatury wewnątrz pomieszczeń. Jak to możliwe? Rekuperatory Sokołów Podlaski składają się z dwóch odrębnych kanałów. Pierwszy z nich zasysa zimne i czyste powietrze z zewnątrz, drugi zaś ciepłe i wilgotne z wnętrza budynku. Rekuperator odzyskuje ciepło z wewnątrz i ogrzewa nim strumień świeżego powietrza. Wentylacja z odzyskiem ciepła Sokołów Podlaski minimalizuje ryzyko wychłodzenia się mieszkania, a dodatkowo działa jako filtr oczyszczający wdmuchiwane powietrze.

Montaż wentylacji Sokołów Podlaski możliwy jest nie tylko w nowopowstałych domach. Wybierając naszą firmę, zyskujesz gwarancję, że wentylacja w domu Sokołów Podlaski wykonana zostanie zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi naszymi usługami:

Interesuje Cię montaż i serwis wentylacji Sokołów Podlaski?

Klima Siedlce

Perłowa 11

08-110 Wołyńce


tel. 510 747 257

kontakt@klimasiedlce.pl 

Image

Skontaktuj się z nami!