• +48 510747257
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wentylacja i rekuperacja Siedlce

Rekuperacja i wentylacja Siedlce

Wentylacja domu w Siedlcach to rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. Dzięki temu zdecydowanie podniesie się komfort codziennego życia. Wysoka temperatura nie będzie już zbyt uciążliwa. Co więcej, jeśli Twoim wyborem będzie wentylacja z odzyskiem ciepła, koszt takiej inwestycji będzie jeszcze bardziej opłacalny.

Rekuperacja Siedlce

Koszty ogrzewania tradycyjnego wciąż stanowią istotną pozycję w budżetach gospodarstw domowych, instytucji czy firm. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się alternatywne systemy grzewcze, bazujące na naturalnych zasobach energii odnawialnej. Jedną z najpopularniejszych obecnie technologii pozwalających na znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania (i klimatyzacji) jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja w Siedlcach.

Montaż rekuperacji Siedlce

Warunkiem sprawnego i efektywnego funkcjonowania systemu wentylacji domowej jest przygotowanie optymalnego dla każdej inwestycji, zindywidualizowanego projektu. Równie istotne jest samo wykonanie instalacji przy użyciu najlepszych materiałów, odpowiednia eksploatacja i serwis rekuperatorów w Siedlcach. Warto powierzyć realizację takiego projektu naszej firmie, która wykonuje tego rodzaju usługi kompleksowo. Realizujemy montaż rekuperatora i prowadzimy serwis klimatyzacji Siedlce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wentylacja domu działa jak należy.

Systemy wentylacji Siedlce

Najważniejszym elementem systemu wentylacji z odzyskiem ciepła są rekuperatory przyjazne dla środowiska i gwarantujące sprawny odzysk ciepła. Powietrze przemieszczające się w systemie jest niemal całkowicie wolne od drobnoustrojów. Zachowane zostają najwyższe standardy higieny. Dobrze działająca wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zapobiega też zawilgoceniu budynków i bardzo szkodliwemu zagrzybieniu. O takiej jakości doprowadzanego do pomieszczeń powietrza decydują filtry. Rury pokrywane są (od wewnątrz) specjalnym materiałem bakteriobójczym.

Gruntowe wymienniki ciepła radzą sobie z tym zadaniem bardzo dobrze odpowiednio klimatyzując lub ogrzewając budynek. Takie działanie jest równoznaczne z racjonalizacją kosztów utrzymywania pożądanej temperatury pomieszczeń w różnych warunkach pogodowych. Aby rekuperacja była w pełni efektywna, konieczne jest również uszczelnienie innych elementów systemu wymiany powietrza w budynku. Komfort zapewni nie tylko właściwa wentylacja, ale również szczelne okna. Dbałość o wszystkie wyżej wymienione aspekty pozwoli znacznie zredukować koszty codziennej eksploatacji budynków. Klimatyzacja Siedlce to inwestycja, która się opłaca!

Wykonujemy każdy rodzaj wentylacji z odzyskiem ciepła – od domów jednorodzinnych, przez małe biura, a kończąc na dużych obiektach przemysłowych. Cena montażu rekuperacji w Siedlcach zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta
Zamówienia w zakresie wentylacji i rekuperacji realizujemy również w miastach:

  • Sokołów Podlaski,
  • Łuków,
  • Mińsk Mazowiecki.

Poza wentylacją domową wykonujemy także inne instalacje sanitarne, jak na przykład pompy ciepła Siedlce.
 

Interesuje Cię montaż i serwis wentylacji Siedlce?

Klima Siedlce

Perłowa 11

08-110 Wołyńce


tel. 510 747 257

kontakt@klimasiedlce.pl 

Image

Skontaktuj się z nami!