• +48 510747257
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis klimatyzacji Siedlce

Klimatyzacja Siedlce

Naprawa klimatyzacji Siedlce

W miarę rozwoju technologii smart dom coraz popularniejszy staje się serwis klimatyzacji Siedlce. Z naszych usług korzystają urzędy, biurowce, a także przedsiębiorstwa produkcyjne. Skorzystanie z tego rozwiązania jest strzałem w dziesiątkę szczególnie w upalne letnie dni. Coraz większą popularnością cieszy się również klimatyzacja domowa w Siedlcach. Jeśli chcesz zadbać o komfort swoich domowników, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zamontują klimatyzatory w Twoim domu jednorodzinnym.

Klimatyzacja domowa Siedlce

W ofercie naszej firmy z siedzibą w Siedlcach znajdziesz szeroki wybór klimatyzatorów do domowego użytku oraz do biur i lokali usługowych. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie oraz zajmiemy się profesjonalnym montażem klimatyzatorów. Dojedziemy do każdego punktu w Siedlcach i okolicach.

Oferujemy nowoczesne systemy klimatyzacji do domu i biura, które zapewnią idealną temperaturę powietrza. W naszej ofercie znajdziesz stylowe urządzenia od najlepszych światowych producentów (klimatyzatory typu split, multi split, przypodłogowe, kasetonowe lub kanałowe).

Z nami wybierzesz najlepsze rozwiązanie, zyskasz nowoczesny i sprawnie działający system klimatyzacji na terenie Siedlec.

Gdy temperatura na zewnątrz spada, a w pomieszczeniu robi się chłodniej, możemy użyć klimatyzacji do ogrzewania pomieszczenia. Popularność zdobywają również pompy ciepła Siedlce, które również bardzo polecamy.

Wykonujemy także coroczne przeglądy klimatyzacji w Siedlcach.

Klimatyzacja Siedlce
Klimatyzacja Siedlce

Montaż klimatyzacji Siedlce

Od czego rozpocząć wybór modelu klimatyzatora?

Przed przystąpieniem do montażu klimatyzacji w Siedlcach, pierwszą rzeczą, o której powinniśmy pomyśleć, jest dobór mocy klimatyzatora. Musi być dostosowana do kubatury pomieszczenia, jego przeznaczenia, ilości przebywających w nim osób, nasłonecznienia, a także obecności dodatkowych źródeł ciepła (np. urządzeń elektrycznych).

Przy doborze klimatyzatora należy również uwzględnić wielkość okien i ich ekspozycję (np. na południe, wschód, zachód) i liczbę osób przebywających w pomieszczeniu (biura, poczekalnie). Należy wystrzegać się stosowania jednostek o zbyt małej mocy w odniesieniu do wielkości pomieszczenia. Nadmierne oszczędności i tym samym niedobór mocy mogą skutkować tym, że w największe upały klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury w mieszkaniu do komfortowego poziomu. Pamiętajmy, że ostateczny dobór mocy urządzenia zawsze należy do instalatora. Weźmie on pod uwagę wszystkie parametry danego pomieszczenia i dobierze odpowiednią moc klimatyzatora.

Klimatyzacja Siedlce to najlepsze rozwiązanie dla domów i biur. Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

Image
Image
Image

Najwyższej jakości sprężarka

Gwarancja energooszczędności i niezawodności

Zastosowana w klimatyzatorach AUX inwerterowa sprężarka
rotacyjna gwarantuje niezawodną i wydajną pracę urządzeń oraz najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu.
Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji sprężarki przekładają się na jej długie i bezawaryjne działanie.

  • Oszczędność energii, wzrost wydajności o 5%
  • Wysoka niezawodność, żywotność do 20 lat
  • Redukcja hałasu o 3db
Image

Złocone lamele wymiennika ciepła

Ochrona przed korozją i jeszczeOchrona przed korozją i jeszczedłuższa żywotność

Powierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrznejPowierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrzneji zewnętrznej została pokryta unikatową, złotą powłoką, któraskutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i wpływa na zwiększeniewydajności grzewczej urządzeń. Jest też bardziej odporna nautlenianie i korozję niż standardowa, niebieska powłoka, przez cojeszcze bardziej przedłuża żywotność urządzenia.

Dotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. JednostkiDotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. Jednostkiserii Freedom Plus posiadają niebieskie lamele wymiennika

Image

Inteligentne odszranianie

Efektywna praca w trybieEfektywna praca w trybieogrzewania

Klimatyzator uruchamia tryb odszranianiaKlimatyzator uruchamia tryb odszranianiatylko wtedy, gdy jest to konieczne i jedynie naczas potrzebny do odszronienia wymiennika,co umożliwia prawie nieprzerwaną pracęurządzenia w trybie grzania. Systeminteligentnego odszraniania poprawiaenergooszczędność pracy urządzeń o 5% i ażo 20% zwiększa efektywność ogrzewania wniskich temperaturach zewnętrznych.

Image

Grzałka tacy ociekowej

Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu iGrzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu ilodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzoniesprzyjających warunkach.

Image

Automatyczny restart

Pamięć ustawieńPamięć ustawieńw przypadku przerwyw zasilaniu

W przypadku wystąpienia przerwy w dopływieW przypadku wystąpienia przerwy w dopływieenergii elektrycznej, urządzenie zapamiętujeostatnie ustawienia i po wznowieniu zasilaniauruchamia się ponownie, automatycznieprzywracając zadany wcześniej tryb pracy.

Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej

Dłuższa żywotnośćDłuższa żywotnośći estetyka.

Obudowa jednostki zewnętrznej zostałaObudowa jednostki zewnętrznej zostałapokryta szeregiem warstw ochronnych,zabezpieczających ją między innymi przedowadami, gryzoniami, wilgocią, kurzemczy ogniem. Zapewnia to długą żywotnośćurządzenia i estetyczny wygląd, nawet powieloletniej ekspozycji na niekorzystnewarunki środowiskowe.

Halo Deluxe

Seria HE

AUX-09/12/18/24HE

Image

Klimatyzatory z serii Halo Deluxe wyróżniają się dopracowanym w każdym detalu wzornictwem

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

J-Smart Art

Seria JP

AUX-09/12/18/24JP

Image

Innowacyjne rozwiązania w budowie klimatyzatora zapewniają nie tylko łatwy montaż i serwisowanie, ale przede wszystkim wysoki poziom komfortu w klimatyzowanych wnętrzach.

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

Interesuje Cię serwis i montaż klimatyzatorów Siedlce?

Klima Siedlce

Brzeska 183

08-110 Siedlce


tel. 510 747 257

kontakt@klimasiedlce.pl 

Image

Skontaktuj się z nami!