• +48 510747257
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klimatyzacja Łuków

Klimatyzacja Siedlce

Klimatyzacja Łuków to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu można czuć się komfortowo w domu, mieszkaniu, a nawet w biurze w każdych warunkach pogodowych. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, zachęcamy do tego, żeby zdecydować się na montaż klimatyzacji Łuków przez Klima Siedlce.

Łuków klimatyzacja - dlaczego warto postawić na Klima Siedlce

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która chętnie zrealizuje dla Ciebie montaż klimatyzacji Łuków. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Do każdego podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy szybki i bezpieczny montaż, a także serwis klimatyzacji Łuków.

Montaż klimatyzacji Łuków - zalety

Dlaczego warto zainwestować w montaż klimatyzatora w domu Łuków? Wbrew pozorom, to nie tylko wygoda i komfort. Klimatyzacja ma także wpływ na zdrowie. Klimatyzacja do domu Łuków działa nie tylko jako wentylator i chłodzi, ale też osusza i grzeje. Ze względu na rosnące ceny węgla i gazu grzanie mieszkania przy wykorzystaniu klimatyzatora naprawdę się opłaca. Właśnie dlatego warto rozważyć jej montaż w mieszkaniu lub biurze. Profesjonalny montaż klimatyzacji Łuków da Ci pewność, że urządzenie będzie działało bez zarzutu przez długi czas. Jeśli jedna konieczna będzie naprawa klimatyzacji Łuków, możesz liczyć na nasze wsparcie w ramach serwisu.

Prowadzimy serwis klimatyzacji Siedlce i realizujemy usługi montażowe:

 

Klimatyzacja Siedlce
Klimatyzacja Siedlce

Montaż klimatyzacji Łuków

Od czego rozpocząć wybór modelu klimatyzatora?

Przed przystąpieniem do montażu klimatyzacji w Łukowie, pierwszą rzeczą, o której powinniśmy pomyśleć, jest dobór mocy klimatyzatora. Musi być dostosowana do kubatury pomieszczenia, jego przeznaczenia, ilości przebywających w nim osób, nasłonecznienia, a także obecności dodatkowych źródeł ciepła (np. urządzeń elektrycznych).

Przy doborze klimatyzatora należy również uwzględnić wielkość okien i ich ekspozycję (np. na południe, wschód, zachód) i liczbę osób przebywających w pomieszczeniu (biura, poczekalnie). Należy wystrzegać się stosowania jednostek o zbyt małej mocy w odniesieniu do wielkości pomieszczenia. Nadmierne oszczędności i tym samym niedobór mocy mogą skutkować tym, że w największe upały klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury w mieszkaniu do komfortowego poziomu. Pamiętajmy, że ostateczny dobór mocy urządzenia zawsze należy do instalatora. Weźmie on pod uwagę wszystkie parametry danego pomieszczenia i dobierze odpowiednią moc klimatyzatora.

Klimatyzacja Łuków to najlepsze rozwiązanie dla domów i biur. Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

Image
Image
Image

Najwyższej jakości sprężarka

Gwarancja energooszczędności i niezawodności

Zastosowana w klimatyzatorach AUX inwerterowa sprężarka
rotacyjna gwarantuje niezawodną i wydajną pracę urządzeń oraz najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu.
Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji sprężarki przekładają się na jej długie i bezawaryjne działanie.

  • Oszczędność energii, wzrost wydajności o 5%
  • Wysoka niezawodność, żywotność do 20 lat
  • Redukcja hałasu o 3db
Image

Złocone lamele wymiennika ciepła

Ochrona przed korozją i jeszczeOchrona przed korozją i jeszczedłuższa żywotność

Powierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrznejPowierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrzneji zewnętrznej została pokryta unikatową, złotą powłoką, któraskutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i wpływa na zwiększeniewydajności grzewczej urządzeń. Jest też bardziej odporna nautlenianie i korozję niż standardowa, niebieska powłoka, przez cojeszcze bardziej przedłuża żywotność urządzenia.

Dotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. JednostkiDotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. Jednostkiserii Freedom Plus posiadają niebieskie lamele wymiennika

Image

Inteligentne odszranianie

Efektywna praca w trybieEfektywna praca w trybieogrzewania

Klimatyzator uruchamia tryb odszranianiaKlimatyzator uruchamia tryb odszranianiatylko wtedy, gdy jest to konieczne i jedynie naczas potrzebny do odszronienia wymiennika,co umożliwia prawie nieprzerwaną pracęurządzenia w trybie grzania. Systeminteligentnego odszraniania poprawiaenergooszczędność pracy urządzeń o 5% i ażo 20% zwiększa efektywność ogrzewania wniskich temperaturach zewnętrznych.

Image

Grzałka tacy ociekowej

Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu iGrzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu ilodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzoniesprzyjających warunkach.

Image

Automatyczny restart

Pamięć ustawieńPamięć ustawieńw przypadku przerwyw zasilaniu

W przypadku wystąpienia przerwy w dopływieW przypadku wystąpienia przerwy w dopływieenergii elektrycznej, urządzenie zapamiętujeostatnie ustawienia i po wznowieniu zasilaniauruchamia się ponownie, automatycznieprzywracając zadany wcześniej tryb pracy.

Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej

Dłuższa żywotnośćDłuższa żywotnośći estetyka.

Obudowa jednostki zewnętrznej zostałaObudowa jednostki zewnętrznej zostałapokryta szeregiem warstw ochronnych,zabezpieczających ją między innymi przedowadami, gryzoniami, wilgocią, kurzemczy ogniem. Zapewnia to długą żywotnośćurządzenia i estetyczny wygląd, nawet powieloletniej ekspozycji na niekorzystnewarunki środowiskowe.

Halo Deluxe

Seria HE

AUX-09/12/18/24HE

Image

Klimatyzatory z serii Halo Deluxe wyróżniają się dopracowanym w każdym detalu wzornictwem

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

J-Smart Art

Seria JP

AUX-09/12/18/24JP

Image

Innowacyjne rozwiązania w budowie klimatyzatora zapewniają nie tylko łatwy montaż i serwisowanie, ale przede wszystkim wysoki poziom komfortu w klimatyzowanych wnętrzach.

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

Interesuje Cię serwis i montaż klimatyzatorów Łuków?

Klima Siedlce

Brzeska 183

08-110 Siedlce


tel. 510 747 257

kontakt@klimasiedlce.pl 

Image

Skontaktuj się z nami!