• +48 510747257
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klimatyzacja Mińsk Mazowiecki

Klimatyzacja Siedlce

Klimatyzacja Mińsk Mazowiecki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i nie lubią zbyt wysokiej temperatury w budynku. Jest to nowoczesna i ekologiczna klimatyzacja, która daje gwarancję pełnego komfortu podczas upałów. Ze względu na rosnące koszty węgla i gazu, wielu klientów chętnie korzysta z niej również w celu ogrzewania. Montaż klimatyzacji Mińsk Mazowiecki przez ekipę doświadczonych instalatorów z Klima Siedlce pozwala spełnić potrzeby każdego użytkownika.

Mińsk Mazowiecki klimatyzacja - rozwiązanie dla każdego

Montowane przez nas klimatyzatory Mińsk Mazowiecki to urządzenia najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Montaż klimatyzatora w domu Mińsk Mazowiecki przez naszych doświadczonych instalatorów to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Klimatyzacja domowa Mińsk Mazowiecki montowana jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, a także według indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Chcesz zamontować to urządzenie w swoim domu, a może w mieszkaniu lub biurze? Niezależnie od odpowiedzi jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Montaż i serwis klimatyzacji Mińsk Mazowiecki

Dołożymy wszelkich starań, żeby zamontowana przez nas klimatyzacja Mińsk Mazowiecki działała bez zarzutu. Warto jednak dbać też o regularny serwis klimatyzacji Mińsk Mazowiecki. Dzięki temu w odpowiednim czasie dowiemy się czy dla Twojego urządzenia nie jest wymagana naprawa klimatyzacji Mińsk Mazowiecki. Pozwoli to nam zadbać o jej długotrwałe działanie.

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Siedlce oraz montaż:

Klimatyzacja Siedlce
Klimatyzacja Siedlce

Montaż klimatyzacji Mińsk Mazowiecki

Od czego rozpocząć wybór modelu klimatyzatora?

Przed przystąpieniem do montażu klimatyzacji w Mińsku Mazowieckim, pierwszą rzeczą, o której powinniśmy pomyśleć, jest dobór mocy klimatyzatora. Musi być dostosowana do kubatury pomieszczenia, jego przeznaczenia, ilości przebywających w nim osób, nasłonecznienia, a także obecności dodatkowych źródeł ciepła (np. urządzeń elektrycznych).

Przy doborze klimatyzatora należy również uwzględnić wielkość okien i ich ekspozycję (np. na południe, wschód, zachód) i liczbę osób przebywających w pomieszczeniu (biura, poczekalnie). Należy wystrzegać się stosowania jednostek o zbyt małej mocy w odniesieniu do wielkości pomieszczenia. Nadmierne oszczędności i tym samym niedobór mocy mogą skutkować tym, że w największe upały klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury w mieszkaniu do komfortowego poziomu. Pamiętajmy, że ostateczny dobór mocy urządzenia zawsze należy do instalatora. Weźmie on pod uwagę wszystkie parametry danego pomieszczenia i dobierze odpowiednią moc klimatyzatora.

Klimatyzacja Mińsk Mazowiecki to najlepsze rozwiązanie dla domów i biur. Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

Image
Image
Image

Najwyższej jakości sprężarka

Gwarancja energooszczędności i niezawodności

Zastosowana w klimatyzatorach AUX inwerterowa sprężarka
rotacyjna gwarantuje niezawodną i wydajną pracę urządzeń oraz najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu.
Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji sprężarki przekładają się na jej długie i bezawaryjne działanie.

  • Oszczędność energii, wzrost wydajności o 5%
  • Wysoka niezawodność, żywotność do 20 lat
  • Redukcja hałasu o 3db
Image

Złocone lamele wymiennika ciepła

Ochrona przed korozją i jeszczeOchrona przed korozją i jeszczedłuższa żywotność

Powierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrznejPowierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrzneji zewnętrznej została pokryta unikatową, złotą powłoką, któraskutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i wpływa na zwiększeniewydajności grzewczej urządzeń. Jest też bardziej odporna nautlenianie i korozję niż standardowa, niebieska powłoka, przez cojeszcze bardziej przedłuża żywotność urządzenia.

Dotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. JednostkiDotyczy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych serii J-Smart , Halo i Q-Smart. Jednostkiserii Freedom Plus posiadają niebieskie lamele wymiennika

Image

Inteligentne odszranianie

Efektywna praca w trybieEfektywna praca w trybieogrzewania

Klimatyzator uruchamia tryb odszranianiaKlimatyzator uruchamia tryb odszranianiatylko wtedy, gdy jest to konieczne i jedynie naczas potrzebny do odszronienia wymiennika,co umożliwia prawie nieprzerwaną pracęurządzenia w trybie grzania. Systeminteligentnego odszraniania poprawiaenergooszczędność pracy urządzeń o 5% i ażo 20% zwiększa efektywność ogrzewania wniskich temperaturach zewnętrznych.

Image

Grzałka tacy ociekowej

Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu iGrzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu ilodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzoniesprzyjających warunkach.

Image

Automatyczny restart

Pamięć ustawieńPamięć ustawieńw przypadku przerwyw zasilaniu

W przypadku wystąpienia przerwy w dopływieW przypadku wystąpienia przerwy w dopływieenergii elektrycznej, urządzenie zapamiętujeostatnie ustawienia i po wznowieniu zasilaniauruchamia się ponownie, automatycznieprzywracając zadany wcześniej tryb pracy.

Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej

Dłuższa żywotnośćDłuższa żywotnośći estetyka.

Obudowa jednostki zewnętrznej zostałaObudowa jednostki zewnętrznej zostałapokryta szeregiem warstw ochronnych,zabezpieczających ją między innymi przedowadami, gryzoniami, wilgocią, kurzemczy ogniem. Zapewnia to długą żywotnośćurządzenia i estetyczny wygląd, nawet powieloletniej ekspozycji na niekorzystnewarunki środowiskowe.

Halo Deluxe

Seria HE

AUX-09/12/18/24HE

Image

Klimatyzatory z serii Halo Deluxe wyróżniają się dopracowanym w każdym detalu wzornictwem

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

J-Smart Art

Seria JP

AUX-09/12/18/24JP

Image

Innowacyjne rozwiązania w budowie klimatyzatora zapewniają nie tylko łatwy montaż i serwisowanie, ale przede wszystkim wysoki poziom komfortu w klimatyzowanych wnętrzach.

Luksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdziLuksusowa, czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzisię w nowoczesnych wnętrzach. Stylowy design został połączony z doskonałymiparametrami pracy, gwarantującymi niezawodność i energooszczędność. Najwyższykomfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji - między innymisterowanie Wi-Fi, programator czasowy, jonizacja powietrza, wielokierunkowynawiew 4D, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Image

Interesuje Cię serwis i montaż klimatyzatorów Mińsk Mazowiecki?

Klima Siedlce

Brzeska 183

08-110 Siedlce


tel. 510 747 257

kontakt@klimasiedlce.pl 

Image

Skontaktuj się z nami!